Wypożyczalnia samochodów dostawczych – wynajem vanów

Wypożyczalnia i nie tylko

Specjalizujemy się w wypożyczaniu samochodów dostawczych oraz vanów. Prowadzimy równolegle profesjonalną sprzedaż aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży, dlatego też sprzęt, który chcemy udostępniać naszym Klientom charakteryzuje się wysoką jakością. Tym samym chcemy, aby podróż samochodami, które przedstawiamy w naszej ofercie była nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.  Nasza firma Komisautolux ma swoją siedzibę w Gaju, nieopodal Krakowa. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom Klientom nasza wypożyczalnia znajduje się w samym Krakowie.

Twoje potrzeby – nasze usługi

Naszą ofertę wynajmu kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Wypożyczamy auta firmom, jak i osobom prywatnym. Z tego względu potrafimy pomóc zarówno wynajmując Państwu auto do celów służbowych, jak również można skorzystać z naszej oferty wybierając się na wyjazd wakacyjny czy organizując mały remont w domu. W naszej propozycji odnajdą Państwo również możliwość wynajęcia lawety.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki!

Samochody dostawcze oraz vany, które udostępniamy Państwu do wynajmu są przedstawione na naszej stronie internetowej, aby mogli Państwo wybrać sprzęt, który idealnie odpowiada potrzebom. Każdorazowo opis zawiera charakterystyczne parametry samochodu oraz jego wyposażenie. Dodatkowo zamieszczamy kilka zdjęć wnętrza auta, aby mogli się Państwo upewnić co do jego wybory. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom zapewniamy obsługę w każdy dzień tygodnia (szczegóły zamieszczone są również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt).

Wypożyczam samochód – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim należy mieć na uwadze w jakim celu wypożyczamy auto. Czy ma ona służyć do przewozu osób czy może pomóc nam w niewielkiej przeprowadzce. Taka informacja pomoże nam z pewnością zmniejszyć nasz obszar poszukiwań.

W przypadku  wypożyczania samochodu, który posłuży nam do przewozu osób – najważniejszą kwestią będzie wymagana ilość miejsc. W dalszej kolejności warto sprawdzić pojemność silnika oraz moc. W celu komfortowej jazdy zalecamy zapoznać się również z dodatkowym wyposażeniem samochodu.

Sprawa jest nieco bardziej złożona, jeśli wypożyczamy samochód dostawczy. Wówczas przede wszystkim zwróćmy uwagę na wymiary przestrzeni ładunkowej oraz maksymalną ładowność. W dalszej kolejności sprawdźmy czy moc i pojemność silnika odpowiada naszym potrzebom.

Z pewnością, w razie niepewności dotyczącej wyboru auta, nasz pracownik pomoże Państwu podjąć decyzję, aby wypożyczany samochód sprawdził się w zadaniu, do którego ma służyć.

Elastyczność

Staramy się być elastyczni, aby tym samym wywołać zadowolenie wśród naszych Klientów, dlatego też limity kilometrów każdorazowo ustalane są indywidualnie przy wypożyczaniu samochodów dostawczych lub vanów.

Zgromadzone przez lata doświadczenie ma również przełożenie na konkurencyjność naszych cen w Krakowie. Będą się mogli Państwo o tym przekonać poprzez kliknięcie zdjęcia auta, które odpowiada Państwa preferencjom. Chcemy indywidualnie podchodzić do każdego Klienta i z tego względu warto również uzyskiwać informacje o cenach wynajmu konkretnego auta kontaktując się z nami telefonicznie.  

Warto skorzystać z naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty wynajmu samochodów dostawczych oraz vanów w Krakowie. Dwudziestoletnie doświadczenie firmy Komisautolux w branży samochodowej jest najlepszą wizytówką, ponieważ oznacza, że od dwóch dekad ufają nam tysiące klientów.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje także:

Kontakt

P.H.U AUTOLUX
KATARZYNA FRĄCKOWIAK – BUDEK
ul.Myślenicka 55
32-031 Gaj

 

kontakt@komisautolux.pl

phone21

+48 501-408-065

 
ul.Myślenicka 55 32-031 Gaj
tel: +48 501-408-065, email: kontakt@komisautolux.pl
 
Stworzone przez OWLSTUDIO.pl - Nowoczesna Agencja Internetowa
t