Tani wynajem samochodów osobowych w Krakowie

Oferujemy tani wynajem samochodów osobowych w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi, samochody rodzinne i samochody biznesowe. U nas jest tanio.

Wynajęcie samochodu to doskonała alternatywa dla osób, które podróżują w celach prywatnych czy biznesowych. Okoliczności, które zmuszają do skorzystania z takiej usługi, mogą być rożne: awaria lub brak własnego samochodu, potrzeba skorzystania z pojazdu o wyższym standardzie, przylot z innego miasta czy państwa.

Czy można wynająć samochód tanio i bezpiecznie?

Jesteśmy firmą, która w branży motoryzacyjnej ma długoletnie doświadczenie. Samochody to nasza pasja, dlatego specjalnie dla Państwa, rozszerzamy swoją działalność o ich profesjonalny wynajem. Naszym celem jest wysoki standard obsługi i zadowolenie klienta. Zależy nam na jakości oferowanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. W Autolux wynajmą Państwo samochód dopasowany do swoich potrzeb, tanio i z zachowaniem najwyższych standardów.

Nasze atuty to:

Dopasowanie do indywidualnych upodobań i potrzeb

Posiadamy bogatą ofertę modeli, wśród których każda osoba prywatna czy firma znajdzie odpowiednie auto. Oferujemy samochody ekonomiczne, doskonale sprawdzające się w warunkach miejskich. Podczas dłuższych podroży, dla większego komfortu, proponujemy modele większe i szybsze, które pozwolą naszemu klientowi, w krótkim czasie dotrzeć nawet w bardzo odległe miejsca. Nasza flota bogata jest we wszystkie najbardziej niezawodne i ekonomiczne modele. W takim miejscu wynajem samochodu to czysta przyjemność.

Dyspozycyjność i fachowe doradztwo


Uwzględniając potrzeby naszych klientów, wypożyczalnia samochodów jest czynna cały tydzień, również w niedzielę. Nasi specjaliści bezpłatnie pomagają wybrać odpowiednie auto, co sprawia, że udaje się znaleźć optymalny model samochodu, w jak najkrótszym czasie. Takie działania umożliwiają wyjechanie na drogi perfekcyjnie dopasowanym pojazdem.

Komfort i bezpieczeństwo

Jak na pasjonatów motoryzacji przystało, czuwamy nad doskonałym stanem technicznym naszych samochodów. Wszystkie posiadają wymagane przeglądy, ubezpieczenia. Pozwoli to Państwu korzystać w bezpieczny sposób z auta, bez obaw o awarię, nawet poza granicami kraju. Wszystkie pojazdy są czyste i zadbane, dbamy pod tym względem o każdy szczegół. Zapewniamy maksymalną wygodę i przyjemność podróżowania.

Elastyczność wynajmu

Rozumiemy, że w życiu zdążają się różne sytuacje, dlatego umożliwiamy naszym klientom bezproblemowe przedłużenie lub skrócenie okresu, na jaki auto zostało wynajęte. Szanujemy Państwa czas, dlatego indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb, uzgadniamy również miejsce i godzinę odbioru samochodu. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i gotowi je spełnić na miarę naszych możliwości.

Dogodna siedziba firmy

Wypożyczalnia aut Autolux mieści się przy południowej nitce autostrady, biegnącej wokół Krakowa, stolicy małopolski. Dzięki tak dogodnej lokalizacji, do portu lotniczego w Balicach mamy niecałe 20 minut drogi, bez obawy, że trafimy na miejskie korki. Ta przyjazna, szczególnie dla osób podróżujących samolotami, lokalizacja oraz tani wynajem samochodów, daje nam przewagę nad innymi firmami z tej branży.

Zasady wynajmu

Reguły wynajmu samochodów osobowych są jasne i przejrzyste. Po zapoznaniu się z regulaminem, klient dokładnie wie, jakie ma prawa i możliwości. Nie musi obawiać się ukrytych kosztów. Przy dłuższej współpracy proponujemy, i pod tym względem, indywidualne podejście i odpowiednie rabaty.

Cały czas się rozwijamy, dlatego możemy zapewnić Państwu wysoki standard usług i atrakcyjne ceny. Tanie podróżowanie wynajętym samochodem osobowym jest możliwe, dzięki naszej bogatej ofercie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nią i zarezerwowania auta najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom.

W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Krakowie.

Kontakt

P.H.U AUTOLUX
KATARZYNA FRĄCKOWIAK – BUDEK
ul.Myślenicka 55
32-031 Gaj

 

kontakt@komisautolux.pl

phone21

+48 501-408-065

 
ul.Myślenicka 55 32-031 Gaj
tel: +48 501-408-065, email: kontakt@komisautolux.pl
 
Stworzone przez OWLSTUDIO.pl - Nowoczesna Agencja Internetowa
t